خردکن برقی

3 خردکن حرفه ای مناسب خرد کردن سبزی

3 خردکن حرفه ای مناسب خرد کردن سبزی

یکی از قابلیت های مهم خردکن حرفه ای، خرد کردن سبزی است. در واقع اکثر مشتریان به جای خرید سبزی خردکن بزرگ و جاگیر، یک خردکن حرفه ای برای خرد کردن انواع سبزی انتخاب می‌کنند.

همه خردکن های برقی قابلیت خرد کردن سبزی را ندارند. یک خردکن سبزی باید تیغه تیتانیومی فوق تیز و نشکن داشته باشد و از همه مهمتر قدرت موتور فوق العاده بالایی داشته باشد تا بتواند سبزی را خرد کرد.

بنابراین ما در اینجا 3 خردکن حرفه ای مناسب خرد کردن سبزی در مارک های سیلورکرست، لیزان و ویکتور را تست کردیم به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

1. خردکن سیلورکرست SL-2024

اولین خردکن که قابلیت خرد کردن سبزی را دارد خردکن سیلورکرست مدل SL-2024 می‌باشد. این خردکن مارک سیلور کرست دارای 2 کاسه می‌باشد و 2 تیغه 6 پره تیتانیومی و یک سیر پوست کن هم همراه خردکن است. شما با خردکن سیلورکرست می‌توانید سبزی را خرد کنید.

2. خردکن لیزان LZ-1403

تنها خردکن و غذاساز 18 تیغه تیتانیوم بازار خردکن لیزان مدل LZ-1403 می‌باشد که می‌تونید با این خردکن سبزی را خیلی سریع و راحت خرد کنید. خردکن لیزان دوتا کاسه دارد و سیر پوست، کله دستی و پوست کن میوه جزو اقلام این خردکن حرفه ای است.

3. خردکن ویکتور VK1003CH

خردکن سه کاره ویکتور مدل VK1003CH شامل خردکن، آسیاب و اسموتی ساز است و شما می‌توانید با خردکن این دستگاه سبزی را خرد کنید. خردکن ویکتور علاوه بر خردکن یک کاسه ظرف آسیاب و طرف اسموتی جداگانه دارد.

هر 3 خردکن سیلورکرست، لیزان و ویکتور را با خردکردن سبزی تست کردیم و همه این خردکن های حرفه ای کاملا قابلیت خرد کردن سبزی را دارند. با توجه به نیاز و بودجه خود و همچنین امکاناتی که هر خردکن دارد می‌توانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

به این پست امتیاز دهید

میانگین امتیاز: 3.7 / 5. تعداد آرا: 373

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهید.

author-avatar

درباره لارمیس برند

فروشگاه لارمیس برند با هدف خلق تجربه خریدی بی‌نظیر برای شما عزیزان با ارسال مستقیم از بانه، فعالیت خود را آغاز کرده است. این فروشگاه لوازم برقی و آشپزخانه اصل با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *